TENISOVÝ ODDÍL CHODOV TJ BATESTA

Tenisový turnaj v Chomutově

22.1.2017

Dne 22. ledna se konal tenisový turnaj v Chomutově. Náš oddíl reprezentovaly Tereza Krejčová a Veronika Snopková. Do severočeského města přijelo 20 tenistů. Byli rozděleni do 4 skupin, z každé z nich postupoval do závěrečných bojů vždy jen vítěz skupiny. Terezka i Verča tuto úlohu zvládly bez větších problémů. Verča nakonec skončila na pěkném 3. místě, Terezka zvládla pozici favorita a celý turnaj vyhrála.

Další turnaj se konal 26. února v Jirkově. Tento turnaj byl také hojně obsazen, sjelo se 21 dětí. Terezka i Verča opět postoupily ze svých skupin až do závěrečných vyřazovacích bojů, kde na sebe narazily až v samotném finále turnaje. V něm Terezka uplatnila své zkušenosti z finálových utkaní a slavila tak další turnajový titul.

Oběma děvčatům gratulujeme a přejeme další tenisové úspěchy.